Pesterzsébet Önkormányzata GAMESZ részmunkaidős ( 4 órás ), aktív korú ( nem nyugdíjas )  udvari munkást keres.

A jelentkezéseket  személyesen – önéletrajzzal – a Baross u.73-77. szám alá várjuk 2020. október 26-án 08 órától 13 óráig.

Az állásról további felvilágosítást ad a GAMESZ igazgatója  – Horváthné Sebők Teréz –  +36 20 450-4340,  421-1070 telefonszámon.

Pesterzsébet Önkormányzata Gazdasági Működtető és Ellátó Szervezet

a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján

pályázatot hirdet

Élelmezési csoportvezető – mozgó pénzkezelő

munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:

határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:

Budapest, 1201 Budapest, XX., Baross u. 73-77.

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:

A GAMESZ oktatási telephelyei esetében az étkezési feladatokkal összefüggésben felmerülő adminisztrációk ellátása, normatíva elszámoláshoz adatszolgáltatás. A beszedési körzetébe tartozó intézményekre vonatkozóan a térítési díjak szedése a Multischool programban, készpénzes és átutalásos számlák kiállítása, kedvezményekre – diétás étkezésre jogosító dokumentációk kezelése, étkezési lemondások/pótrendelések intézése, étkezés kimutatásokkal kapcsolatos táblázatok elkészítése. Kapcsolattartás az étkezést biztosító partnerrel és az oktatási intézmények vezetőivel, valamint a konyhai dolgozókkal.

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

  •       Középfokú képesítés,
  •       Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások),
  •       jó kommunikációs készség
  •       magyar állampolgárság
  •       büntetlen előélet

Előnyt jelentő kompetenciák:

  •       Multischool program ismerete
  •       készpénzkezelői gyakorlat

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  •       fényképes szakmai önéletrajz

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2020. november 5.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Letenyei Judit nyújt, a +361 421 1071 -os telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja:

  •       Elektronikus úton Letenyei Judit részére a letenyei.judit@gesz20ker.hu E-mail címen keresztül

A pályázat elbírálásának módja, rendje:

A pályázat elbírálására a beküldött pályázatok megfelelőségi előszűrését követően személyes interjúra kerül sor. A pályázat akkor érvényes, ha a pályázati felhívásban feltüntetett követelményeknek a pályázó maradéktalanul megfelel és határidőre a pályázat beérkezett.

A pályázat elbírálásának határideje: 2020. november 16.